Keskerakonda esindajana jätkab Euroopa Parlamendis Jana Toom

Jun 16

Eesti Keskerakonna esindajana Euroopa Parlamendis jätkab Jana Toom, kellele see saab olema kolmas ametiaeg. Eesti Keskerakonna esimehe Mihhail Kõlvarti sõnul seadis erakonna juhatus Euroopa Parlamendi saadikule kolm prioriteeti, millega tõsiselt tegeleda: põllumajandus, sotsiaalvaldkond ja majandus.

"Minu mandaat kuulub Keskerakonnale ning sellest lähtuvalt esindan Euroopa Parlamendis Eesti riigi ja Keskerakonna huve. Näiteks põllumajandusega ei ole ma varasemalt tõsiselt kokku puutunud, kuid olen kiire õppija," lausus Jana Toom.

Jana Toom kinnitas, et jätkab Renew Europe fraktsioonis.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela