Jul 08

Eesti Keskerakonna esimees Mihhail Kõlvart räägib täna kell 20 otse-eetris päevakajalistest sündmustest ja vastab teie küsimustele. Vaata ülekannet Keskerakonna Facebookis või Keskerakonna TikTokis.

Jun 17

Eesti Keskerakonna volikogu võttis 15. juunil toimunud istungil vastu avalduse "Rail Balticu projekti isevoolu kulgemine tuleb lõpetada, peame moodustama Riigikogu erikomisjoni", mille siinkohal täismahus avaldame.

Loe edasi
Jun 16

Eesti Keskerakonna esindajana Euroopa Parlamendis jätkab Jana Toom, kellele see saab olema kolmas ametiaeg. Eesti Keskerakonna esimehe Mihhail Kõlvarti sõnul seadis erakonna juhatus Euroopa Parlamendi saadikule kolm prioriteeti, millega tõsiselt tegeleda: põllumajandus, sotsiaalvaldkond ja majandus.

"Minu mandaat kuulub Keskerakonnale ning sellest lähtuvalt esindan Euroopa Parlamendis Eesti riigi ja Keskerakonna huve. Näiteks põllumajandusega ei ole ma varasemalt tõsiselt kokku puutunud, kuid olen kiire õppija," lausus Jana Toom.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela