Dets 04

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Dmitri Dmitrijev käis parlamendis toimunud arutelul, mis puudutas spordipoliitika põhialuseid aastani 2030, välja uue ja suure eesmärgi – et Eestis elaksid maailma kõige sportlikumad ja tervemad inimesed.

Loe edasi
Dets 04

Riigikogus läbis teise lugemise seaduseelnõu, mille kohaselt suurendatakse väiketootja õlle tootmismahu piiri 0,6 miljonilt liitrilt 1,5 miljoni liitrini aastas. Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni kuuluva Erki Savisaare sõnul on seadusemuudatuse eesmärk  suurendada väikeõlletootjate konkurentsivõimet suurtootjatega.

Loe edasi
Dets 03

Keskerakonna Raplamaa piirkond on astunud suure sammu edasi. Rapla kesklinnas, aadressil Tallinna mnt 12 avas uksed uus büroo! Pidulikku sündmust austasid kohaolekuga sotsiaalminister Tanel Kiik ja riigihalduse minister Jaak Aab, kes vastasid pärast ka kohalike elanike küsimustele.

Raplamaa piirkonna koordinaator Annika Rannamets on näinud tublisti vaeva, et büroo oleks soe ja hubane kooskäimiskoht.

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.