Jan 26

Tänasel Riigikogu istungil astus ametivande andmisega ametisse uus valitsus. Keskerakonna ministritest astusid ametisse keskkonnaminister Tõnis Mölder, kultuuriminister Anneli Ott, majandus- ja taristuminister Taavi Aas, riigihalduse minister Jaak Aab, siseminister Kristian Jaani, tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning välisminister Eva-Maria Liimets.

Loe edasi
Jan 25

Keskerakonna esimees Jüri Ratas ja Reformierakonna esimees Kaja Kallas allkirjastasid koalitsioonilepingu aastateks 2021-2023. Koalitsioonileping sisaldab mitmeid Keskerakonna jaoks olulisi punkte.

Loe edasi
Jan 24

Eesti Keskerakonna juhatus kinnitas loodava võimuliidu ministrikandidaadid. Keskerakond saab endale keskkonnaministri, kultuuriministri, majandus- ja taristuministri, riigihaldusministri, siseministri, tervise- ja tööministri ning välisministri portfellid. Ministrikandidaatideks on vastavalt Tõnis Mölder, Anneli Ott, Taavi Aas, Jaak Aab, Kristian Jaani, Tanel Kiik ja Eva-Maria Liimets.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.