Sept 19

Keskerakond ehitab Tallinna, mitte ei lõhu pealinna, nagu seda teised erakonnad teevad, ütles Keskerakonna esimees Jüri Ratas Tallinna valimisprogrammi esitlusel.


Keskerakonna esimees sõnas Tallinna valimisplatvormi esitlusel, et oponendid plaanivad mitmekesi tulla ühe kallale, kuid tänavu 12. oktoobril oma 30. juubelit tähistavat Keskerakonda see ei heiduta.

Loe edasi
Sept 19

Ehitame Tallinna Haigla valmis igal juhul, ühendame pargid nii, et pealinnast kujuneks üks suur Euroopa Rohelise pealinna vääriline roheala ning toome ühistranspordi arendamiseks tänavatele metroobussi, ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart pealinna valimisprogrammi esitlusel.


"Tallinna Haigla on lähima 10-20 aasta kõige eksistentsiaalsem projekt pealinnas: sellest kujuneb Baltimaade moodsaim meditsiinilinnak. Oleme arvestanud, et Tallinna Haigla avab uksed 2027. aastal," lausus Keskerakonna Tallinna linnapeakandidaat Mihhail Kõlvart.

Loe edasi
Sept 16

Vaevalt, et meist paljud peavad koroonapandeemiat inimkonnale kasulikuks. Miljonid said surma, kümned kui mitte sajad miljonid kaotasid tööd... Kuid igast kriisist peame enda jaoks kasulikke õpetunde otsima. Näeme juba praegu, et üht-teist positiivset oli tänases pandeemias ka. Mõttetuid koosolekuid on nüüd palju vähem, töötajate tootlikkus on selgelt tõusmas. Inimesed reisivad harvem ja jätavad raha koju.


Paljude üllatuseks (ja mina pole erand) jäi suuremat sorti majanduskriis ära ja kiire majanduse langus asendus kiirema kasvuga. Tundub, et tegemist on struktuursete muutustega, mis omavad pikaajalist mõju ja on loota, et juba keskmises perspektiivis tõstab pandeemia keskmise Maa elaniku elutaset, mitte ei langeta seda.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.