Volikogu

Volikogu on Eesti Keskerakonna esindusorgan, kes töötab välja erakonna poliitikat kongressidevahelisel ajal. Volikogu juhindub oma tegevuses erakonna põhikirjast ja programmist ning volikogu istungil kinnitatud töökorrast. Volikogu teeb koostööd riigiorganitega ning omavalitsusüksustega või nende liitudega ning teiste institutsioonidega.

Eesti Keskerakonna volikogusse kuuluvad; piirkondade esimehed; erakonna piirkonna konverentsil valitud volinikud, üks iga 100 piirkonna liikme kohta; erakonna juhatuse liikmed; Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed, kes on Keskerakonna liikmed; Keskerakonna Euroopa Parlamendi saadikud, kes on Keskerakonna liikmed; erakonna kogu valitud üks volinik, kui erakonna kogusse kuulub vähemalt viiskümmend erakonna liiget.

Volikogu istungid toimuvad vähemalt kord kvartalis, neli korda aastas. Volikogu esindab ja tema tööd juhib esimees.

 

Tõnis Mölder / volikogu esimees

Sünniaeg: 09.10.1989
Amet:  XIV Riigikogu liige
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Ester Karuse / volikogu aseesimees

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vladimir Svet / volikogu aseesimees

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

Volikogu komisjonid

1. Haridus- ja kultuurikomisjon
Esimees: Ülle Juht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. Keskkonna ja kliimakomisjon
Esimees: Andres Kollist, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Maaelukomisjon
Esimees: Ester Tuiksoo, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. Majanduskomisjon
Esimees: Mihhail Korb, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5. Omavalitsuspoliitika komisjon
Esimees: Anneli Ott, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

6. Riigikaitsekomisjon
Esimees: Jaan Toots, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. Rahanduskomisjon
Esimees: Taavi Aas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

8. Rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjon
Esimees: Maria Jufereva-Skuratovski, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

9. Väliskomisjon
Esimees: Andres Jaadla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

10. Tervishoiu- ja sotsiaalkomisjon
Esimees: Marika Tuus-Laul, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

11. Õiguskomisjon
Esimees: Jaanus Karilaid, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.