Keskerakonna esimehe Mihhail Kõlvarti pöördumine

Jun 10

Euroopa Parlamendi valimised on selleks korraks läbi saanud ja me täitsime oma eesmärgi - Keskerakond sai ühe mandaadi. Palju õnne meile kõigile!

Ajal, mil erakond vajas oma liikmete tuge ja aktiivsust, olite just teie need, kes selle tulemuse saavutamise võimalikuks tegid. Samuti olid tublid kõik meie nimekirja kandidaadid, kes osalesid aktiivselt debattides, suhtlesid tänavatel ja sotsiaalmeedias inimestega, jagasid ajalehti ja muud valimismaterjali.

Iga kohtumine ja kontakt andis erakonnale juurde mitte ainult hääli, vaid ka tugevdas meie positsiooni poliitilisel maastikul. Need valimised näitasid Eesti erakondade tegelikku toetust rahva hulgas ning peegeldavad inimeste arvamust koalitsioonierakondade tehtud otsuste ja poliitika kohta.

Viimased pool aastat oleme erakonnana pidanud vastamisi seisma mitmete kriisidega. Oleme vaatamata sellele olnud poliitikas aktiivsed ja seisnud oma valijate huvide eest. Nii mitme kriisiga toimetulek on tugeva erakonna tunnus ja seda Keskerakond ka on. Enne Euroopa Parlamendi valimisi ja ka valimiste ajal oleme pidanud pidevalt kuulama, kuidas Keskerakond on lagunemas ja erakonna tulevik on otsustatud. Sel keerulisel ajal olite just teie need, kes näitasid, et eelpool mainitud ennustused on asjatundmatud ja lihtsalt pahatahtlikud. Olen teile usu ja kindlameelsuse eest väga tänulik!

Me oleme üheskoos tugevad, me oleme ühtehoidev meeskond. Meeskond, mida kannab usk Eestisse ja meie ideede elluviimise vajalikkusesse, see on meeskond, mida Eesti vajab nüüd ja tulevikus.

Täna teid igaühte, et panustasite erakonna edusse, soovin teile kõigile ilusat päikeselist suve ja kohtume juba peatselt erakonna suvepäevadel 17.-18. augustini Madsa Spordikeskuses Valgamaal.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela