Järelhüüe Kalev Kallole

Mai 31

Meie seast on lahkunud Eesti Keskerakonna üks kandev alustala, erakonna asutajaliige Kalev Kallo. Kalev kuulus meie erakonna ridadesse 1991. aastast, olles nii erakonna juhatuse liige kui ka volikogu esimees. Pikaaegse poliitikuna andis ta oma panuse ministrina ja Riigikogu liikmena riigi hüvanguks ning Tallinna Linnavolikogu esimehena, abilinnapeana ja linnaosa vanemana ka kohaliku omavalitsuse käekäigu heaks. 
 
Igal teekonnal tuleb ette tõuse ja mõõnu, kuid neid suudavad ületada tugevad ja enesekindlad isiksused. Enesekindlus, usk paremasse homsesse ja ühiskonda motiveeris Kalevit edasi töötama ka keerulisematel aegadel.


Keskerakond avaldab kaastunnet Kalev Kallo lähedastele ja kõigile kaasteelistele!

Mihhail Kõlvart

Eesti Keskerakonna esimees

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela