Tartu linna piirkonna juhiks valiti Andro Roos

Mai 02

Eesti Keskerakonna Tartu linna piirkonna esimeheks valiti Tartu Hoiu-laenuühistu juht Andro Roos, juhatusse kuuluvad veel Vladimir Šokman, Pille Linde, Olev Raju, Nikolai Põdramägi, Kirsika Paurson, Väino Land, Irina Panova, Elli Tammiste, Markus Meier ja Artjom Suvorov. Aseesimeesteks nimetati Vladimir Šokman, Pille Linde ja noortekogu poolt Kirsika Paurson.

Erakonna volikogu liikmeteks valiti Pille Linde, Vladimir Šokman, Irina Panova ja Olev Raju. Revisjonikomisjoni kuuluvad Kaupo Parksepp, Mirje Kikkas, Silvia Pütsep.

Tartu linna piirkonna senine esimees Jaan Toots keskendub Narva linnapea ametile.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela