Enno Tamm jätkab Pirita piirkonna esimehena

Apr 17

Eesti Keskerakonna Pirita piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks tagasi Enno Tamm! Juhatuse liikmed on Toomas Loo, Svetlana Sladkova, Miroslav Berezovski, Jüri Danilov, Kairet Remmak-Grassmann, Kaido Saarniit ja Tiit Kosula. Erakonna volikogus esindab piirkonda Miroslav Berezovski ning revisjonikomisjoni liikmed on Gordei Korjak ja Toomas Siska.


Aastakoosolekust vôttis osa ka erakonna esimees Mihhail Kõlvart, kes rääkis erakonna hetkeseisust ja edaspidistes plaanides, samuti Euroopa Parlamendi valimistest. Peasekretär Anneli Ott andis ülevaate piirkondade tööst ja erakonna kampaaniaplaanidest Euroopa Parlamendi valmiste ajal.


Pildigaleriid saate vaadata SIIT.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela