Keskerakonna Harjumaa piirkonda juhib Vladimir Arhipov

Apr 27

Eesti Keskerakonna Harjumaa piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks tagasi Maardu linnapea Vladimir Arhipov, juhatusse valiti Tiiu Aasa, Anu Leeduks, Ene Lill, Ailar Lyra, Albina Noorlind, Hannes Pikkel, Anna Platonov, Vitali Rõtsov, Riho Rink, Greta Silberg, Jevgeni Tamme, Raimo Tann, Oleg Tsubarov ja Annika Vaikla. Aseesimeheks nimetati Annika Vaikla ning Maardu osakonna noortekogu esimeheks valiti Anna Kotšurovskaja.

Keskerakonna volikogu liikmeteks valiti Inga Leoke-Bosenko, Riina Läll, Ailar Lyra, Riho Rink, Greta Silberg, Aurika Sin-Kerra, Raimo Tann ja Annika Vaikla. Revisjonikomisjoni liikmeks valiti Jelena Pavlova.

Pildigaleriid saate vaadata SIIT.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela