Järvamaa piirkonna esimeheks valiti Toomas Tammik

Mär 27

Keskerakonna Järvamaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks Järva vallavanem Toomas Tammik. Juhatuse liikmeteks valiti Alari Teppan, Kai Kimmel, Pille Reinsalu, Kaido Krause, Aira Hein, Elena Sapp, Ene Trummal, Sirje Pedius, Tiit Lumiste, Hannes Martjak, Mari-Ann Kivi, Villu Pedius, Meelis Kivi ja Merje Remmelgas.

Aseesimeesteks nimetati Alari Teppan ja Kaido Krause. Volikogu liikmeteks valiti Alari Teppan, Hannes Martjak, Mari-Ann Kivi ning revisjonikomisjoni liikmeteks Asta Viirsalu ja Ludmilla Davõdova.

Järvamaa aastakoosolekust võttis osa ka erakonna esimees Mihhail Kõlvart, kes rääkis piirkonna liikmetele Keskerakonna hetkeseisust, Tallinnas toimuvast ja üldisest poliitilisest olukorrast. Külalistena esinesid ja vastasid liikmete küsimustele ka volikogu esimees Erki Savisaar ning peasekretär Anneli Ott.

Soovime valitud uuele esimehele ja juhatusele edu ning õnnestumisi.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela