Keskerakonna fraktsioon käis väljasõidul Lääne-Virumaal

Mär 15

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon käis väljasõidul Lääne-Virumaal, kus toimusid kohtumised kohalike ettevõtjate ja omavalitsustegelastega. Kahepäevase ürituse raames külastati Vinni Biogaasi OÜ-d, Vinni päevakeskust, Äntu Kalakasvatust, Milworks OÜ-d, Operail Repairs OÜ-d, OG Elektra AS-i tootmiskompleksi ning kohtuti Rakvere linna, Vinni ja Tapa valla omavalitsustegelastega.

"Lisaks seadusandlikule tööle parlamendis peame väga oluliseks suhtlust inimestega erinevates Eestimaa piirkondades. Ainult niiviisi saame adekvaatset sisendit oma tööks," lausus Keskerakonna fraktsiooni esimees Lauri Laats. "Tagasiside paraku midagi rõõmustavat ei pakkunud. Riik paneb kohalikele omavalitsustele kohustusi, kuid ei anna selleks täiendavaid vahendeid, maainimeste mured ei lähe Reformierakonna juhitavale valitsusele üldse korda ning ettevõtete tegevust muudetakse keerulisemaks uute ja küsitavate bürokraatiliste nõuetega."

Esimese päeva videokokkuvõte on SIIN ja teise päeva kokkuvõte SIIN.

Keskerakonna fraktsioon käib maakondlikel väljasõitudel kord kuus, aprillikuus väisatakse Pärnumaad.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela