Keskerakonna meeleavaldusest "Ei automaksule!" võttis osa sadu inimesi

Mär 17

Eesti Keskerakonna korraldatud meeleavaldusest ja rongkäigust "Ei automaksule!" võttis hoolimata külmast, vihmasest ning tuulisest ilmast osa mitusada inimest. On märgilise tähendusega, et me kõik olime vabal päeval väljas, seistes ühiselt meie veendumuste eest.


Meie erakonna liikmete nähtav kohalolek ja ühine hääl andis selge sõnumi valitsusele, et rahvas ei ole andnud neile õigust ega mandaati uute kõrgete maksude kehtestamiseks ega teisteks maksutõusudeks. Näitasime, et Eesti inimestel on tugev ühtsus ning tahe seista vastu otsustele, mis mõjutavad negatiivselt meie kõigi igapäevaelu ja vähendavad elukvaliteeti. Maksupoliitika kujundamisel tuleb arvestada kodanike vajadusi ja muresid, meie valitsuse otsused aga kahjustavad meie ühiskonna kõige haavatavamaid liikmeid.


Ühine rongkäik meeleavaldusele sai alguse Vabaduse väljakult ja maksuvastane protest jätkus keskpäevase meeleavaldusega superministeeriumi ees Suur-Ameerika tänaval. Rongkäiku eesotsas kulgeb eakas Audi 80, millele rakendatav maks moodustab arvestatava osa auto hinnast. Keskpäevasel meeleavaldusel superministeeriumi ees kõlasid sõnavõtud ja nõuti ühiselt automaksu plaanist loobumist, rahvale näidati maksulohet. Automaksu vastaste tuju hoidsid üleval Boris Lehtlaan ja Are Jaama.


Kokkuvõtvat videot saate vaadata SIIT ja pildigaleriid SIIT.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela