Tule pühapäeval meeleavaldusele automaksu vastu!

Mär 11

Kutsume kõiki Eesti inimesi sel pühapäeval ühiselt automaksu vastu protestima. Koguneme kell 11.00 Vabaduse väljakule, et kell 11.30 suunduda ühise rongkäiguga meeleavaldusele Suur-Ameerika tänaval superministeeriumi ette.

Aasta tagasi Riigikogu valimiste eel ei rääkinud ükski erakond automaksust ega sellistest maksutõusudest. Rahvakogunemisel saadame valitsusele selge sõnumi, et Eesti inimesed ei ole andnud neile mandaati uute maksude kehtestamiseks ega teisteks maksutõusudeks.

Automaksu kehtestamine ning teiste maksude tõus lööb kõige valusamalt maapiirkondi, suurperesid ning kõiki neid, kelle igapäevane iseseisev toimetulek sõltub liikumisvahendist. Meeleavaldusel kõlavad sõnavõtud ja nõume ühiselt automaksu plaanist loobumist, tutvustame maksulohet ning anname rahandusminister Mart Võrklaevale üle kingituse Audi 80.

Loomulikult ei puudu meeleavalduselt muusika - kohaletulijate meeleolu hoiavad üleval Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

Tule koos sõbraga ja anname üheskoos vastuhääle automaksule!
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela