Mihhail Kõlvart: õpetajad nõuavad streigiga seda, mida on neile lubatud (VIDEO)

Jan 22

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ütles Toompea lossi ees toimunud õpetajate meeleavaldusel, et streik on igati õigustatud. "Winston Churchill on öelnud, et õpetajatel on rohkem võimu kui peaministril. Aga Eesti õpetajad ei soovi võimu, nad soovivad palgatõusu. Õpetajad nõuavad seda, mida on neile lubatud. Nad nõuavad seda, mida nad on väärt. Mina soovin elada tugevas riigis, kus õpetajate roll on väärikalt tasustatud. Kui praegu soovib Vabariigi Valitsus hoida kokku 10 miljonit ja nelja aasta jooksul 150 miljonit eurot, siis 10-15 aasta pärast saab kokku hoida veel rohkem, sest seda palka ei ole enam kellelegi maksta," lausus Mihhail Kõlvart.

Vaata Mihhail Kõlvarti kõnet SIIT.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela