Keskerakonna uusaastapidu toimub 10. veebruaril Tallinnas

Jan 24

Eesti Keskerakonna uusaastapidu toimub 10. veebruaril algusega kl 17 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis. Peo erikülaline on Marju Länik koos tantsutüdrukutega ning lisaks esinevad Boris Lehtlaan ja Are Jaama. Õhtujuht on Andrus Tamm, pakutakse buffee-menüüd ja avatud on baar.

 

Kuni teisipäevani, 6. veebruarini on osalustasu 25 eurot. Kui Sa osaled koos kaaslasega on tasu kahele 40 eurot. Alates kolmapäevast, 7. veebruarist on osalustasu 35 eurot. Kui Sa tuled koos kaaslasega on osalus kahele 50 eurot. Peole registreerimine e–post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Osalemise eest saab tasuda Eesti Keskerakonna arveldusarvele SEB Pangas (arvelduskonto EE101010220031930016). Palume selgitusse märkida uusaastapidu, iga osavõtja ees- ja perekonnanimi ning piirkond.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela