Saaremaa piirkonna juhina jätkab Mihkel Undrest

Nov 26

Eesti Keskerakonna Saaremaa piirkonna konverentsil valiti piirkonna esimeheks tagasi Mihkel Undrest, aseesimeheks nimetati Boris Lehtjärv. Juhatuse liikmeteks valiti Mart Märker, Merike Liiv, Kristjan Koppel, Boris Lehtjärv, Anti Leedu, Ketty Kaesel, Ene Valter ja Katrin Pihlas.

Volikogu liikmeteks valiti Mart Mäeker, Merike Liiv, Larissa Koppel. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Ülle Aadusso, Aune Seil ja Monika Altrof. Konverentsist võtsid osa ka erakonna esimees Mihhail Kõlvart, aseesimees Lauri Laats ja peasekretär Anneli Ott.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela