KUTSE: tule esmaspäeval konverentsile "Lõpetame soolise vägivalla"

Nov 22

Kutsume kõiki huvilisi esmaspäeval kl 10 konverentsile "Lõpetame soolise vägivalla", mis toimub Hestia Hotel Europas (Paadi 5, Tallinn) ja mille korraldajateks on Euroopa Parlamendi fraktsioon Renew Europe ning Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi büroo.

AJAKAVA
REGISTREERI SIIN

 
Konverentsi eesmärk on Rahvusvahelise naistevastase vägivalla likvideerimise päeva kontekstis käsitleda kriitilisi arutelusid soolise vägivalla vastu võitlemise ja selle lõpetamise poliitika üle ning tuvastada tõkked. Euroopa Parlament on võtnud kindla seisukoha Istanbuli konventsiooni, soolise vägivalla direktiivi rakendamise ning vägistamise ja igasuguse seksuaalse kallaletungi kriminaliseerimise suhtes, soolise vägivalla teema kaasamise suhtes teistesse kriminaalõiguse valdkondadesse, nagu näiteks kübervägivald ja inimkaubandus.

Konverentsi paneeldiskussioonis osalevad tuntud selle ala eksperdid ja soolise vägivalla vastase võitluse aktivistid. Olete väga teretulnud! Ootame Teie osalemist sisuka dialoogi ja kollektiivse tegevuse edendamisel.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela