Algas allkirjade kogumine kollektiivsele pöördumisele "Kaja Kallas peab tagasi astuma!"

Nov 23

 Alates tänasest saab portaalis rahvaalgatus.ee anda allkirja kollektiivsele pöördumisele "Kaja Kallas peab tagasi astuma!", mille raames saavad inimesed väljendada oma meelsust Reformierakonna lühinägeliku, Eesti majandust kahjustava ja inimeste toimetulekut laastava poliitika vastu.

Anna allkiri SIIN


 
Eesti Keskerakonna peasekretäri Anneli Oti sõnul on kampaania algatamine tingitud vajadusest anda Eesti inimestele võimalus edastada oma arvamus poliitiliste valikute kohta, mida peaministri eestvedamisel ellu viiakse. "Iga otsuse juures tuleb lähtuda eelkõige Eesti riigi huvidest ja mõista, et tänased valikud avaldavad pikaajalist mõju meie inimeste elujärjele. Kuid kahjuks ei ole sellist lähenemist peaministri tegutsemises näha! Eesti majandus on Reformierakonna juhtimisel langenud seitse kvartalit järjest, töötus on võrreldes mullusega suurenenud 14 000 inimese võrra ning veerand elanikkonnast vireleb osalises või absoluutses vaesuses. Valitsus elab aga justkui kusagil teises maailmas või vaatab kõike teadlikult tegevusetult pealt," ütles Anneli Ott.
 
Reformierakonna poliitilised valikud kahjustavad Anneli Oti hinnangul riigi usaldusväärsust meie inimeste silmis, sest tehakse otsuseid, milleks ei ole valijatelt mandaati, mida ei ole enne valimisi ühiskondlikult arutatud või käitutakse lubatule vastupidiselt. "Peaministri Eesti inimeste toimetulekut kahjustavat poliitikat peegeldab hästi maksutõusudele keskendumine ja maksureformi jõustades jõukama ühiskonnagrupi soosimine," lausus ta. "Peaminister peab nii oma tegudes kui ka väljaütlemistes olema väärikas ja tasakaalukas. Paraku on peaminister Kaja Kallas korduvalt rünnanud nii opositsiooni, ajakirjandust, Vabariigi Presidenti, õpetajaid kui paljusid teisi sihtrühmi. Süüdistada ajakirjandust erapoolikuses, võrrelda opositsiooni tegevust sõjaeelse Venemaa käitumisega ja siduda õpetajate palgatõus automaksu toetamisega - see ei ole peaministrile kohane käitumine."

Kutsume kaasmaalasi avaldama oma arvamust ning allkirjastama Keskerakonna poolt algatatud kampaania raames kollektiivne pöördumine peaministri tagasi astumise kohta. Lisaks portaalile rahvaalgatus.ee saab pöördumisele allkirja anda üle Eesti toimuvate telgiürituste raames. Kampaania kestab 15. detsembrini.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela