Keskerakonna Lasnamäe piirkonna juhiks valiti Julianna Jurtšenko

Okt 30

Eesti Keskerakonna Lasnamäe piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimeheks Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. VAATA GALERIID


Julianna Jurtšenko: "Tänan piirkonna liikmeid usalduse eest. Olles 15 aastat Eesti Keskerakonna aktiivne liige olen näinud Eesti poliitmaastikul erinevaid aegu. Reformierakonna juhitava valitsuse kehtestavatele maksutõusudele, päästekomando sulgemisele ning muudele ebameeldivatele üllatustele saame vaid piirkonna liikmete ja valijatega üheskoos vastu seista. Lasnamäe piirkonna lähiaja peamisteks eesmärkideks on erakonna toetamine Euroopa Parlamendi valimistel ja ettevalmistus kohalike omavalitsuste valimisteks."


Lasnamäe piirkonna juhatuse liikmeteks valiti Valentina Bortnovski, Kalle Klandorf, Maria Jufereva-Skuratovski, Aadu Jõgiaas, Andres Koldre, Aleksandr Galahhov, German Levenets, Izabella Riitsaar, Anton Štšelkunov, Ants Pilving, Sergei Ptšolkin, Grigori-Kazimir Seliverstov ja Deniss Presnetsov. Aseesimeesteks nimetati Kalle Klandorf ja Grigori-Kazimir Selivetstov.


Volikogu liikmeteks valiti Kalle Klandorf, Andres Koldre, Aleksandr Galahhov, Mark  Jefimov, Aadu Jõgiaas, Deniss Presnetsov, Viktoria Bogdanova-Seledtsova, Izabella Riitsaar, German Levenets, Karine Oganesjan ja Grigori-Kazimir-Seliverstov. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Leonid Mihhailov, Johannes-Emmanuel Allas ja Marika Juuse.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela