Keskerakonna fraktsioon käis väljasõidul Põlvamaal

Nov 10

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon käis kahepäevasel väljasõidul Põlvamaal. Külastati Põlva, Räpina ja Kanepi vallas ettevõtteid, haridusasutusi ja looduskauneid paiku ning kohtuti kohalike omavalitsustegelaste ja Keskerakonna Põlvamaa piirkonna aktiivsete liikmetega.

Võtame saadud tagasiside endaga kaasa ning seisame omaltpoolt selle eest, et riik ei teeniks vaid jõukama ühiskonnakihi huve ja tähelepanu jaguks ka väiksematele omavalitsustele. VAATA GALERIID

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela