Eevi Paasmäe jätkab Ida-Virumaa piirkonna esimehena

Okt 29

Eesti Keskerakonna Ida-Virumaa piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimeheks tagasi Eevi Paasmäe, juhatusse valiti veel Valeri Abramovits, Dmitri  Lett, Kätlin Pääro, Johannes Neiland, Vladimir Võssotski, Alevtina Jermakova, Dmitri Dmitrijev, Aleksei Naumkin ja Maarika Priske. Aseesimeesteks nimetati Kätlin Pääro, Alevtina Jermakova ja Dmitri Dmitrijev.


Volikogu liikmeteks valiti Tõnis Kalberg, Alevtina Jermakova, Aleksei Naumkin ja Dmitri Dmitrijev. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Helju Männi ja Max Kaur. (PILDID)


"Õnnitlen kõiki, kes osutusid valituks. Kindlasti ei ole eelseisev aasta meie jaoks kerge, ees on Euroopa Parlamendi valimised ja 2025. aastal ka kohalikud valimised. Kindlasti peame ka edaspidi seisma Keskerakonna väärtuste säilitamise eest. Erakonna edukamaks edasiminemiseks on vaja meie kõiki üksmeelt, usaldust ja ühisosa leidmist. Me tahame otsustada, me suudame koos vastutada, aga me tahame olla kaasatud," lausus Eevi Paasmäe.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela