Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna uus esimees on Toomas Väinaste

Okt 28

Eesti Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimeheks Vinni vallavolikogu liige Toomas Väinaste, juhatusse valiti veel Maidu Aimse, Maksim Butšenkov, Andres Jaadla, Allan Jaakus, Jaan Nummert, Riho Kutsar, Ivo Lehtroos ja Jaan Meerits. Aseesimeheks nimetati Andres Jaadla.

Pikaaegne piirkonna esimees Siret Kotka andis teatepulga edasi endisele Riigikogu liikmele Toomas Väinastele.

Volikogu liikmeteks valiti Maidu Aimse, Maksim Butśenkov, Tiit Jõgi, Andres Jaadla, Allan Jaakus, Siret Kotka, Ivo Lehtroos ja Jaan Meerits. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Kalev Kodzis, Imbi Pärna ja Rein Kurg.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela