Keskerakonna Rakvere linna osakonda juhib Andres Jaadla

Okt 22

Eesti Keskerakonna Rakvere linna osakonna esimeheks valiti Rakvere ekslinnapea  Andres Jaadla, juhatusse valiti veel Urmas Tamm, Margit Raja, Ethel Troska, Oleg Bõkov ja Jaan Nummert.


"Uude juhatusse kuuluvad endine maavanem, tegusad ettevõtjad ja aktiivsed linlased," ütleb Andres Jaadla. "Oma ala asjatundjate ning laiapõhjaliste teadmiste ja suurte kogemustega inimestega saame kindlasti ellu kutsuda ja läbi viia palju olulist Rakveres. Pean tähtsaks inimeste kaasatust. Olen kindel, et meiega on Rakveres liitumas veel toredaid ja teotahtelisi inimesi."


Aastatel 2002-2012 kokku ligi kümme aastat Rakvere linnapea ametit pidanud Andres Jaadla sõnul on Rakvere osakonnal kokkuhoidvad ja tegusad liikmed ning valitud juhatus on aktiivne ja tegus. "Olen kõigile tänulik panuse eest erakonna tegevuses ja kogu südamest tänan usalduse eest osakonna juhina. Üksi ei jõua kuhugi ega tee midagi – meil on suurepärane meeskond, kellega koos on puhas rõõm tegutseda," lausub Andres Jaadla.


Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimehena töötav Andres Jaadla lisab, et Rakvere osakond on olnud hoolimata viimase aja sündmustest ühtehoidev ja tegus ning tema eesmärk on jätkata positiivse koostöö kursil.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela