Marek Jürgenson valiti tagasi Haabersti piirkonda juhtima

Okt 14

Eesti Keskerakonna Haabersti piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimeheks tagasi Tallinna Linnavolikogu aseesimees Marek Jürgenson. (PILDID)

Piirkonna juhatuse liikmeteks valiti Eduard Toman, Juhan Hindov, Kalev Kallo, Olga Barabaner, Irina Antonjuk, Betina Beškina, Viktor Vassiljev, Maire Kurmet, Oleg Siljanov, Andre Hanimägi ja Arvi Käärd. Aseesimeheks nimetati Oleg Siljanov.

Volikogu liikmeteks valiti Viktor Vassiljev, Kalev Kallo ja Juhan Hindov. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Lele Cafaro, Jaak Vihmand ja Liina Kaev.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela