Ester Tuiksoo jätkab Põlvamaa piirkonna juhtimist

Okt 10

Eesti Keskerakonna Põlvamaa piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimeheks tagasi Ester Tuiksoo. (PILDID)

Piirkonna juhatuse liikmeteks valiti Georg Pelisaar, Heli Peetsmann, Anne Nook, Ene Salundi, Andu Hanson, Koit Nook, Kalle Laht, Mait Meensalu, Andre Laine ja Signe Aid.

Volikogu liikmeteks valiti Georg Pelisaar, Heli Peetsmann ja Koit Nook. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Tarmo Kirotar, Maiken Meensalu ja Olga Niilus.

"Põlvamaa piirkonna liikmed rõhutasid, et Eestimaa inimesed ja Keskerakonna valijad vajavad keskklassi poliitikat, mida oleme siiani ajanud ning oleme valmis edasi ajama. Astmeline tulumaks, erakorralise pensionitõusu tagamine, tasuta ühistransport, sotsiaalküsimused, eestikeelsele haridusele üleminek ning muud vajalikud sammud keskmise ja väiksema sissetulekuga inimeste heaks.

Tulemas on Euroopa Parlamendi valimised ning oleme alati aktiivselt kaasa aidanud erakonna nimekirjas kandideerivate inimeste valimiskampaaniatele ja nii ka eeloleval kevadel," lausus Ester Tuiksoo.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela