Alar Nääme valiti tagasi Valgamaa piirkonna esimeheks

Okt 07

Eesti Keskerakonna Valgamaa piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimeheks tagasi Alar Nääme. Valga vallavolikogu liige on piirkonda juhtinud kokku rohkem kui kümme aastat.

"Tuleb rõhuda koostööle ja pingutada selle nimel, et osakonnad tööle saada. Positiivsust lisab teadmine, et meil on Ester Karuse näol Riigikogus päris oma liige, kes saab oma eeskujuga inimesi innustada," lausus Alar Nääme.

Juhatuse liikmeteks valiti Endel Uppin, Jüri Konrad, Uuno Laul, Ester Karuse, Mati Kikkas, Ruth Jürgens, Vilju Aarna, Igor Jallai, Toomas Peterson, Ants Tiisler ja Arne Nõmmik. Aseesimeesteks nimetati Ester Karuse ja Endel Uppin.

Volikogu liikmeteks valiti Kermo Küün, Ruth Jürgens, Toomas Peterson ja Endel Uppin. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Anastasija Kikkas ja Roman Tannenberg.

Vaata pildigaleriid SIIT.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela