Jaan Toots: Narvas tuleb keskenduda positiivse energia leidmisele ja ühisosale

Okt 05

Narva linnavolikogu valis linnapeaks Jaan Tootsi, kelle poolt hääletas 31 istungil osalenud volikogu liikmest 19. Üks hääletas vastu ja üks sedel oli kehtetu ning kümme volikogu liiget ei hääletanud.

"Tänan volikogu usalduse eest ja luban pingutada selle nimel, et tagada linnajuhtimises sujuv koostöö," lausus Jaan Toots, kelle esitas linnapeakandidaadiks fraktsioon Narva. "Pean väga oluliseks taastada töörahu ning selleks tuleb otsustusprotsessi kaasata ka opositsioon - kõik volikogu liikmed on saanud Narva elanikelt mandaadi ja linna arengut puudutavad mõtted tuleb üheskoos läbi arutada."

Jaan Tootsi sõnul on esimeseks suureks väljakutseks linna lisaeelarve koostamine, mis pannakse hääletusele 19. oktoobril toimuval linnavolikogu istungil. "Poliitiline paigaltammumine tuleb lõpetada, Narva elanikud on väsinud linnajuhtimist puudutavatest intriigidest. Keskenduda tuleks positiivse energia leidmisele ja ühisosale. Narval on elanikele ja külalistele palju pakkuda - näiteks sügispealinna kultuuriprogramm on väga mitmekesine. Pikemas perspektiivis tuleb leida võimalused, et kasutada võimalikult efektiivselt ära Euroopa taasterahastu raames Ida-Virumaale ette nähtud sajad miljonid eurod."

Jaan Toots on Keskerakonna liige alates 2019. aastast ning ta on erakonna aseesimees ja juhib Tartu linna piirkonda, kuuludes ka Tartu linnavolikogusse.

Vaata pildigaleriid SIIT.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela