Peeter Laasik valiti juhtima Tartumaa piirkonda

Sept 24

Eesti Keskerakonna Tartumaa piirkonna aastakoosolekul valiti uueks esimeheks SA Elva Haigla juhatuse esimees ja Elva vallavolikogu liige Peeter Laasik. Aseesimeheks kinnitati Holar Sepp, juhatusse kuuluvad veel Kaare Schults, Tiiu Sarv, Jaanus Lauri, Priit Roosve, Niina Lauri, Sirje Saarejõe, Ahto Laur ja Helgi-Maie Kõiv.

Erakonna volikogu liikmeteks valiti Jaanus Lauri, Peeter Laasik, Kaare Schults, Toomas Paur, Gleeri Paur ja Svetlana Stets. Revidendiks valiti Madli Raidvere.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela