Kohtla-Järve piirkonna esimeheks valiti Sergei Lopin

Sept 21

Eesti Keskerakonna Kohtla-Järve piirkonna aastakoosolekul valiti uueks esimeheks linnavolikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees ja Forus Eesti Ida piirkonna teenistusjuht Sergei Lopin. Aseesimeheks kinnitati senine piirkonna esimees Ivetta Sakkart-Linnard.


Juhatusse valiti veel Olga Golovatšjova, Arne Berendsen, Artur Komissarov, Olga Kurdovskaja ja Ljudmilla Latt. Erakonna volikogu liikmeteks valiti Valeri Korb, Niina Aleksejeva ja Olga Kurdovskaja. Revisjonikomisjoni valiti Ljudmila Jantšenko, Valentina Kutuzova ja Svetlana Korotkova.


"Tänan usalduse eest ja hindan seda kõrgelt. Meid ootab ees keeruline aeg, kuid jätkame tööd oma valijate usalduse tagamiseks," sõnas Lopin.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela