Keskerakonna Viljandimaa piirkonna juhina jätkab Jaak Aab

Sept 12

Eesti Keskerakonna Viljandimaa piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks tagasi Riigikogu liige Jaak Aab, kes on eri aegadel piirkonda juhtinud kokku ligi kümme aastat.

Viljandimaa piirkonna juhatusse valiti Peeter Rahnel, Karl Õmblus, Priit Pramann, Priit Toobal, Katrin Linkov, Priit Kaup, Imre Jugomäe, Katrin Kivistik, Heino Luik, Helmut Hallemaa, Mare Mihkelson, Valli Veigel, Tiiu Nõmm ja Õie Lumi. Aseesimeesteks nimetati Peeter Rahnel, Karl Õmblus ja Priit Pramann.

Volikogu liikmeteks valiti Priit Pramann, Peeter Rahnel, Priit Toobal, Helmut Hallemaa ja Imre Jugomäe. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Marek Pilt, Elvi Soop ja Ully Hansen.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela