Jüri Ratase pöördumine Eesti iseseisvuse taastamise päeval

Aug 20

Rõõmurohket iseseisvuse taastamise aastapäeva kõigile, kelle südames elab Eesti!


Me saame olla täna ja igavesti tänulikud neile 69 naisele ja mehele, kes 1991. aasta 20. augusti õhtusel tunnil ütlesid Eesti Vabariigi Ülemnõukogus oma ajaloolise sõna Eesti riikliku iseseisvuse taastamiseks. Nad ei saanud seda otsust tehes olla sugugi kindlad, et tormimöll on raugenud ja tuuletuhin vaikinud.

Seda enam lisab see teadmine kaalu toonastele tegudele ning väljendatud vaprusele. Enda isikliku saatusega riskides andsid nad meile kõigile midagi päris hindamatut – taas vabanenud Eesti.


Poliitikas tehakse ajalugu iga päev, kuid ajaloos on hetki, kus kõik sõltub tõepoolest ühest julgest otsusest. Niikaua kuni me Eesti vabadust kalliks peame ja nii kaua kuni oleme oma otsustes hoolivad ja koostööd otsivad, teenime me kõige  olulisemat ülesannet, milleks on kindlustada Eesti rahva ning iseseisva ja kaitstud Eesti püsimine. 
Soovin kõigile ilusat iseseisvuse taastamise päeva! 


Jõudu Eestile!

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela