In memoriam Aadu Must 25.03.1951-20.07.2023

Jul 20

Sügava kurbusega teatame, et meie hulgast on lahkunud XI, XII, XIII ja XIV Riigikogu liige ning pikaaegne Keskerakonna juhatuse liige, Keskerakonna Tartu piirkonna endine juht ja Tartu linnavolikogu esimees Aadu Must.

Aadu Must oli aastaid Balti Assamblee presiidiumi liige, asepresident ja president ning teda on tunnustatud muuhulgas Eesti Vabariigi Valgetähe IV klassi teenetemärgiga. Tartu Ülikooli arhiivinduse professorina on Aadu Must andnud kaaluka panuse Eesti kõrgharidusse ja tema sulest on ilmunud mitmeid ajalooteemalisi raamatuid.

Eesti Keskerakond avaldab siirast kaastunnet Aadu Musta pereliikmetele ja lähedastele!
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela