Keskerakonna Narva piirkonda asub juhtima Tarmo Tammiste

Jun 19

Eesti Keskerakonna Narva piirkonna aastakoosolekul valiti uueks esimeheks endine linnapea Tarmo Tammiste. Juhatuse liikmeteks valiti Tatjana Stolfat, Andrus Tamm, Heli Adamovitš, Ljudmila Žiltsova, Anastassia Kuklina, Natalja Šibalova, Mihhail Panšin ja Kirill Gussev. Aseesimeesteks nimetati Tatjana Stolfat ja Andrus Tamm.

Keskerakonna volikogu liikmeteks valiti Tatjana Stolfat, Andrus Tamm, Mihhail Panšin ja Anastassia Kuklina. Piirkonna revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Sofja Homjakova, Jelena Pahhomova ja Svetlana Astahhova.

Foto: Kirill Gussev

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela