Keskerakonna visioonikonverentsil arutavad arvamusliidrid Eesti tuleviku üle

Jun 02

Laupäeval kell 10:00 kogunevad Kultuurikatlasse Eesti poliitika tippeksperdid ja arvamusliidrid, et arutada Keskerakonna visioonikonverentsil „Eesti – kuidas edasi?“ Eesti ja Eesti poliitika tuleviku üle.  

Visioonikonverentsil saavad sõna Tõnis Saarts, Heido Vitsur, Peeter Tohver, Urve Palo, Martin Mölder, Aigar Pindmaa, Valdo Randpere, Urmas Reinsalu, Jevgeni Ossinovski, Urmas Viilma ning Arkadi Popov. Konverentsi avab erakonna esimees Jüri Ratas ning seda modereerivad Hannes Hermaküla ja Mihhail Kõlvart.

Ühiselt otsitakse vastuseid küsimustele: Milline on Eesti poliitikamaastik täna? Missugustest ideedest ja erakondadest on puudus? Kuidas ehitada erakonda, mis suudab täita Eesti inimeste ootusi, muuta Eesti elu paremaks ning olla organisatsioonina teistele eeskujuks?

Keskerakonna esimees Jüri Ratas: "Kuidas minna edasi nii, et Eestis heaolu ja elukvaliteet paraneb ja Eesti inimesed tunnevad ennast turvaliselt – see on küsimus nii ühiskonnale kui ka Keskerakonnale. Keskerakonna reiting on viimastel kuudel paranenud, kuid me peame olema valmis taas valitsusvastustust kandma, olema ambitsioonikad mitte ainult erakonnana, vaid aitama süstida uusi arusaamu ka Eesti ühiskonda, et Eesti kestaks ja areneks."

Keskerakonna aseesimees, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart: "Iga erakond vajab ühiskonna laiapõhjalist toetust, mis on Keskerakonnal olnud aastaid olemas. Viimaste valimiste tulemused erakonda ei rahuldanud, mistõttu peame suunama pilgu tulevikku – otsima koos arvamusliidritega ideid, mis viivad Eestit helgemasse homsesse. Edukas Eesti on kõigi Eesti inimeste Eesti. Seepärast korraldame visioonikonverentsi, kus otsime teid, kuidas sinna jõuda."
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela