Keskerakond alustab pikettidega maksutõusude vastu

Apr 19

Eesti Keskerakond alustab pikettidega Stenbocki maja ees igal neljapäeval kell 11.30-12.30, et seista vastu Reformierakonna juhitava valitsuse kavandatavatele maksutõusudele. Pikettidesari kulmineerub mai keskel Tallinnas toimuva suure meeleavaldusega.


"Ametisse on astunud valitsus, mis tahab endaga kaasa tuua enneolematud maksutõusud, millest enne valimisi ei räägitud sõnagi," ütleb Keskerakonna esimees Jüri Ratas. "Käibemaksutõus, tulumaksutõus, täiendava maksuvabastuse kaotamine peredele, majutusasutuste käibemaksu tõus 140%, automaks ning veel teadmata hulk mõtteid vähendavad meie inimeste ja ettevõtete toimetulekut. Täna peame üheskoos ütlema selgelt: "Ei valedele, ei Reformierakonna maksutõusudele!"


Jüri Ratase sõnul kavatseb Reformierakond maksutõuse ja maksuerisuste kaotamist puudutavad seaduseelnõud juba enne suve kiirkorras vastu võtta. "Niivõrd ulatuslikud maksutõusud ja maksuerisuste kaotamine vajavad põhjalikku analüüsi ja osapoolt kaasamist, kuid plaanitavat menetlustempot hinnates ei ole koalitsioonil seda kavatsust," märgib Jüri Ratas. "Ametist lahkunud rahandusminister Annely Akkermann on avalikult tunnistanud, et eelmine valitsus tekitas riigieelarvesse täiesti teadlikult 1,3-miljardilise defitsiidi. Keskerakond ei saa pealt vaadata, kuidas maksumuudatuste tõttu kannatavad eelkõige madalapalgalised ja keskklassi kuuluvad inimesed."

Vaadake videot SIIT

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela