Tõnis Mölder: Keskerakonna volikogu otsustab erakorralise kongressi toimumise üle

Apr 14

Laupäeval Tallinnas toimuval Eesti Keskerakonna volikogu istungil tehakse kokkuvõte Riigikogu valimistulemustest, analüüsitakse poliitilist olukorda ja antakse hinnang uue valitsuse koalitsioonilepingule. Keskerakonna volikogu esimehe Tõnis Mölderi sõnul on valimistest möödunud kuu aja jooksul piirkonnad teinud kampaaniast kokkuvõtteid ja volikogu istung annab võimaluse erakonnakaaslastega sel teemal mõtteid vahetada.

 
"Muuhulgas on volikogu istungi päevakorras erakorralise kongressi toimumisega seotud punktid. Erakorralise kongressi korraldamise ettepanek on juhatuselt tulnud ning volikogu saab otsustada selle toimumise üle," ütleb Tõnis Mölder. "Volikogu seisukohad on erakonna edasise tegevuse kujundamisel äärmiselt olulised. Valimisjärgne olukord on näidanud ilmekalt, kuidas valitsust moodustavate erakondade antud lubadused on õhulossi kombel kokku vajunud ja Eesti inimesi ootavad maksutõusud, millele ei ole mandaati küsitud. Kavandatavad maksumuudatused toovad kaasa meie perede toimetuleku vähenemise ja Keskerakond seisab selle eest, et neid sellisel kujul ellu ei viidaks."
 
Keskerakonna volikogu istung algab laupäeval, 15. aprillil kl 11 Nordic Hotel Forum konverentsikeskuse Sirius saalis (Viru väljak 3, Tallinn).

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela