Aasta KENA tunnustusüritus toimub Paides

Apr 10

28. aprillil kl 17 toimub Paides Wittensteini Ajakeskuses traditsiooniline aasta KENA tunnustamine - kuulutame välja üleriigilise aasta 2022 KENA ja tunnustame piirkondade KENA-sid. 


Oluline on, et nominent on olnud piirkonnas 2022. aastal aktiivne naine, kes on panustanud piirkonna KENA tegevusse nii isikliku eeskuju kui reaalsete tegudega.

Registreerimine aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või erakonna büroos hiljemalt 24. aprilliks kell 17.00. Osalustasu 15 eurot sisaldab kohvilauda ja ajakeskuse tuuri giidi tasu (eeldus, et tuuril on vähemalt 10 huvilist).

PÄEVAKAVA

16 Kogunemine/registreerimine, soovi korral ajakeskuse külastus (piletiga)
17 Perenaiste tervitussõnad
17.10 KENA Presidendi sõnavõtt
17.15 Aasta 2022 KENA tunnustamine
17.30 Piirkondade KENA-de tunnustamine
17.50 Riigikogu liikme mõtisklus NAISE osa KESKERAKONNAS riigikogu valimiste kontekstis
18.20 Päevakajalised teemadel arutelud
19.00 Töötoad - vajalik eelregistreerimine https://wittenstein.ee/opitoad/

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela