KENA kutsub! Kui kõrged on poliitikas tõkked naiste teel ja kes neid paigaldab?

Mär 24

Kolmapäeval, 19. aprillil algusega kell 17.00 (kohal tuleb olla 16.45) toimub Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni ruumis valimisjärgne päevakajaline üritus. 


Meile tuleb külla Tarmo Jüristo, endine mõttekoda Praxis juhatuse esimees, praegune SALK juht ja kolumnist. Teema ikka meist, naistest. Kui kõrged on poliitikas tõkked naiste teel ja kes neid paigaldab?


OLULINE: eelregistreerimine koos isikukoodiga hiljemalt reedel, 14. aprillil 2023 (vajalik Riigikogu ruumidesse pääsemiseks).
Saada e-mail aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..


Ootame rohkelt huvilisi!

Lugupidamisega
Reet Trei 
KENA Põhja regiooni asepresident

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela