Tanel Kiik, Vadim Belobrovtsev ja Marek Jürgenson juhivad Keskerakonna nimekirja Haaberstis, Põhja-Tallinnas ja Kristiines

Dets 29

Eesti Keskerakonna juhatus kinnitas Riigikogu valimisnimekirja Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine valimisringkonnas, kus esinumbri vastutust kannab Tallinna abilinnapea ja kahekordne minister Tanel Kiik. Nimekirja esikolmikusse kuuluvad veel Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Riigikogu liige Marek Jürgenson.


"Keskerakonna nimekiri Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine valimisringkonnas on ühtlaselt tugev ning esindab kogu ühiskonda laiapõhjaliselt. Meie meeskonnal on mitmekülgne töö- ja juhtimiskogemus nii valitsuse, parlamendi, pealinna kui kohalike linnaosade tasandil. Iga Keskerakonnale antud hääl aitab ehitada õiglasemat, sidusamat ja tugevamat riiki," lausub Keskerakonna aseesimees Tanel Kiik.


Keskerakonna nimekiri seisab selle eest, et riik toetaks inimesi ja ettevõtteid mitme samaaegse kriisiga toimetulekul ning väärtustaks kõiki Eestimaa elanikke, sõltumata rahvusest, emakeelest või muudest tunnustest, rõhutab Tanel Kiik. "Riigi roll on tagada avalike teenuste solidaarne kättesaadavus tervishoiust, haridusest ja sotsiaalvaldkonnast kuni ühistranspordini. Samuti peame ainuõigeks liikuda edasi erakorraliste pensionitõusudega ning viia keskmine vanaduspension 2027. aastaks 1000 euroni. Tegutseme julgelt inimeste heaks!" kinnitab Tanel Kiik.


Keskerakond kinnitab Riigikogu valimisplatvormi ja valimisnimekirjad 14. jaanuaril Tallinnas peetaval volikogu istungil.


EESTI KESKERAKONNA NIMEKIRI HAABERSTI, PÕHJA-TALLINNA JA KRISTIINE RINGKONNAS

1. Tanel Kiik – Tallinna abilinnapea, kahekordne minister
2. Vadim Belobrovtsev – Tallinna abilinnapea
3. Marek Jürgenson – Riigikogu liige
4. Anastassia Kovalenko-Kõlvart – Riigikogu liige
5. Andre Hanimägi – Keskerakonna peasekretär
6. Betina Beškina – Tallinna abilinnapea
7. Jaanus Riibe – Kristiine linnaosa vanem
8. Manuela Pihlap - Põhja-Tallinna linnaosa vanem
9. Oleg Siljanov - Haabersti linnaosa vanem
10. Peeter Järvelaid - õigusteadlane ja ajaloolane
11. Kristi Rüütel - Keskerakonna Noortekogu peasekretär ja endine esimees
12. Märt Sults - Tallinna Kunstikooli direktor

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela