Endine riigihalduse- ja kultuuriminister Anneli Ott kandideerib Tartu linnas

Dets 04

Riigikogu liige, kultuuriministri ja riigihalduse ministri portfelli hoidnud Anneli Ott kandideerib parlamendivalimistel Tartu linna nimekirjas kolmanda numbrina. 


Anneli Ott sõnab, et oli kindlalt kandideerimisest loobumas, kuid otsustas arvestades viimaste kuude arenguid poliitmaastikul, kuid ka paljude sõprade tugevat toetust ja vestlust erakonna esimehe Jüri Ratasega siiski kandideerida. "See, mis hetkel toimub ja mida teeb konkreetselt valitsus, ei ole minu jaoks aktsepteeritav ning soovin anda oma panuse inimestest hoolivama poliitika nimel," sõnas Ott, viidates nii tänase koalitsiooni poliitilisele kultuurile, valitsuse katuserahadele, aga kindlasti ka Nursipalu harjutusväljaku laiendamisele, kus valitsuse esindajate plaan hävitaks Võrumaa väärtuslikkuse.


Anneli Ott lisab, et kahtlemata jääb ta ka edaspidi seisma Kagu-Eesti probleemide eest, kuid kandideerib sel korral ülikoolilinnas ja tulevases kultuuripealinnas Tartus, et toetada erakonna nimekirja. "Ühelt poolt soovin väga, et Keskerakonnal läheks valimistel hästi, sest leian, et erakonda on järgmises valitsuses väga vaja. Teisalt näen, et endise ministrina saan ja oskan kaasa rääkida Tartu ja tegelikult kogu Lõuna-Eesti arengule, murekohtadele ja võimalustele," ütleb ta.


Keskerakonna esimees Jüri Ratas avaldab heameelt, et Anneli Ott otsustas kandideerida. "Reformierakonna juhtimisele on ainus tõsiseltvõetav alternatiiv Keskerakond ning on positiivne, et Anneli Ott mitte ainult ei tõde riigis probleeme, vaid soovib neid ka lahendada ning isiklikult panustada," rõhutab Jüri Ratas.


Esimees lisab, et Anneli Otil on omavalitsusjuhina, parlamendiliikmena ning ministrina suur teadmistepagas, mida praegusel ajal läheb kahtlemata väga vaja. "Erakond on seisnud mitmete oluliste põhimõtete eest regionaalpoliitikas ning hariduse-, spordi- ja kultuurivaldkonnas, kus Anneli Ott on olnud muutuste eestvedajaks. Usun, et mitmed olulised tööd saavad olema veel ees," lõpetab Jüri Ratas.


Tartu linna ringkonnas on Keskerakonna esinumber Jaan Toots, teisel positsioonil on Aadu Must.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela