Eestimaa Aasta Pere konkursi võitis üheksa lapsega perekond Põlvamaalt

Dets 03

Eesti Keskerakonna naisteühenduse KENA poolt korraldatud konkursi Eestimaa Aasta Pere võitis üheksalapseline perekond Avarmaa Põlvamaalt. Ema Malle ja isa Alar Avarmaa on üles kasvatanud ning veel kasvatamas üheksat last - 4 tütart ja 5 poega - ning sirgumas on ka 10 lapselast.


Malle Avarmaa on lõpetanud Räpina Aianduskooli tekstiilkäsitöö ja maastikuehituse erialal, jätkates kutsepedagoogika erialal õppimist Tallinna Ülikoolis. Lisaks on ta pikaajaline käsitööringide juhendaja ning lisaks järjepidevale täiendõppele on ta rajanud ka oma koju käsitöö õppekoja. Malle Avarmaa on juhendanud arvukalt Räpina, Ahja, Põlva, Linte ja Lasva kandi naiste käsitööringe. Ta naudib õpetamist ja õpilaste saavutusi. Praegu töötab Malle Avarmaa käsitööringide juhendamise kõrvalt ka Räpina Aianduskooli õpetajana. Alar Avarmaa on transpordiettevõtja, põllumees ja talupidaja.


KENA juhatus peab Aasta pere valimisel kõige olulisemaks, et lapsed kasvavad turvalises ja hoolivas keskkonnas ning neil oleks õnnelik lapsepõlv. See on neljas kord, kui KENA Aasta pere valib, varasemad tiitlid on läinud Valgamaale, Nõmmele ja Saaremaale.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela