Maria Jufereva-Skuratovski valiti rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjoni esinaiseks

Okt 27

Riigikogu liige Maria Jufereva-Skuratovski valiti Keskerakonna volikogu rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjoni esinaiseks. Komisjoni esimesel istungil arutleti Keskerakonna poliitilist visiooni seoses kodakondsuspoliitika ja rahvusvähemustega.


"Elame erakordselt pingelisel ajal ja meie eesmärgiks on kindlustada Eesti riigis kodurahu. Me ei tohi diskrimineerida ja ära võtta inimestelt õigusi ainult nende kodakondsuse pärast. Keskerakond toetab mittekodanike ja alalise elamisloaga kolmandate riikide kodanike hääletamisõiguse säilitamist kohalike omavalitsuste valimistel. Samas peame õigeks võimaldada määratlemata kodakondsusega inimestel, kes on elanud Eestis alates 20.08.1991.a., taotleda kodakondsust lihtsustatud tingimustel," lausus Maria Jufereva-Skuratovski.


Rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjoni aseesimeheks valiti Viljandi linnavolikogu liige Helmut Hallemaa.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela