Keskerakonna fraktsioon korraldab seminari energiakriisi teemal

Aug 25

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon tuleb appi valitsusele, kes ei ole suutnud leida tõhusaid lahendusi energiakriisi lahendamiseks ja korraldab esmaspäeval inimeste toimetuleku parandamise nimel avaliku seminari, ütleb fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid.

"Tänaseks on selge, et Reformierakonna juhitav valitsus ei suuda pakkuda energiakriisi tingimustes eratarbijatele piisavaid lahendusi ja jätab ettevõtjad sootuks tähelepanuta. Selle taga on omakorda inimeste heaolu ja töökohad - Eestis on juba pead tõstmas uusvaeste klass. Kui Kaja Kallas oma nägu inimeste poole ei pööra, kaalume tõsiselt meeleavalduse korraldamist," kinnitab Jaanus Karilaid.

Keskerakonna fraktsiooni avalik seminar toimub veebipõhiselt 29. augustil kell 13.00-15.30 ja seda saab jälgida Keskerakonna Facebooki vahendusel.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni avalik seminar energiakriisi teemal

13.00-13.10 avasõnad Jüri Ratas, Eesti Keskerakonna esimees
13.10–13.25 "Riigi roll energiakriisi lahendamisel" – Taavi Aas, endine majandus- ja taristuminister
13.25–13.55 "Eesti olukord täna – probleemid, ohud ja valikuvõimalused" – Alar Konist, Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professor
14.00–14.30 "Toidumehi ei tohi mitte narrida!" - Juhan Särgava, Saidafarm OÜ juht
14.30–15.00 "Kohalik omavalitsus. Kas tänavad pimedaks ja küte välja?" - Veikko Luhalaid, Eesti Linnade ja Valdade Liidu tegevdirektor
15.00 Kokkuvõtted
Modereerib Jaanus Karilaid, Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela