Marek Kullamägi valiti Alutaguse vallavolikogu esimeheks

Aug 19

Alutaguse vallavolikogu valis uueks esimeheks Keskerakonna Ida-Virumaa piirkonna juhi Marek Kullamäe, kes asub ametisse 1. septembril.

Marek Kullamägi: "Viis aastat tagasi omavalitsuste haldusreformi käigus moodustatud Alutaguse vald on kasvuraskused ületanud ja volikogus tunnetan üksmeelt piirkonna käekäigu eest hea seista. Alutaguse on kõige ürgsema metsaga piirkond Eestis ja kindlasti tuleb meil üheskoos pingutada selle säilimise eest. Viimastel aastatel on tehtud märkimisväärseid investeeringuid Peipsi järve põhjakaldale, millest on kujunemas nõutud turismipiirkond. Leian, et Alutaguse vallal on palju potentsiaali, mida tuleks veelgi paremini ära kasutada.

Volikogul tuleb kiiremas korras tegeleda kolme peamise küsimusega, milleks on koolivõrgu korrastamine, kõrgete energiahindade kompenseerimine ja Euroopa Liidu Õiglase ülemineku fondi vahendite sobiv kasutamine.

Alutaguse lastel peab olema võimalus saada kodu lähedal tänapäevastele nõuetele vastavat haridust. Ülikõrge inflatsioon ja järjest kasvavad kodukulud mõjutavad kõikide Eestimaa perede toimetulekut. Vabariigi Valitsus kavandab toetusi ainult eratarbijatele, volikogus peame hea seisma, et ka ettevõtted saaksid praeguses olukorras hakkama. Kaalukausil on töökohad ja Alutaguse valla tulevik. Samuti peame võimalikult hästi valmistuma Õiglase ülemineku fondi toetuste kasutamiseks ning leidma sobivad projektid, mis aitavad edendada just kohalikku elu."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela