Keskerakonna turundusjuhina asus tööle Kätlin Pääro

Aug 19

Eesti Keskerakonna turundusjuhina alustas tööd Kätlin Pääro, kelle peamine vastutusvaldkond on erakonna kaubamärgi tuntuse suurendamine ja valimiskampaaniaga seonduvad tegevused.

Eelnevalt on Kätlin Pääro töötanud Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni sekretariaadijuhatajana, peaministribüroo asejuhina ning tervise- ja tööminister Tanel Kiige nõunikuna. Kätlin Pääro kuulub Keskerakonda alates 2015. aastast ja on Ida-Virumaa piirkonna juhatuse liige.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela