Võrumaa piirkonna esimeheks valiti Andres Visnapuu

Mai 14

Keskerakonna Võrumaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks Võru linnavolikogu liige Andres Visnapuu, aseesimeesteks nimetati Võru valla osakonna esimees Arno Kirsimägi ja Setomaa osakonna esimees Jüri Saar. Juhatuse liikmeteks valiti Alla Traagel, Viljar Kavant, Randu Raudvassar, Külli Land ja Vampula Oper.

Aastakoosolekul osalesid külalistena erakonna esimees Jüri Ratas, Riigikogu maaelukomisjoni esimees Tarmo Tamm, erakonna peasekretär Andre Hanimägi ja Põlvamaa piirkonna esimees Ester Tuiksoo.

Pilte saate vaadata SIIT.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela