Andrei Korobeinik valiti tagasi Pärnumaa piirkonna esimeheks

Mai 13


Täna toimus Eesti Keskerakonna Pärnumaa piirkonna esimehe ja juhatuse valimine, kus osalesid ning tervitasid piirkonna liikmeid erakonna esimees Jüri Ratas, riigihalduse minister Jaak Aab ja Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid. Keskerakonna Pärnumaa piirkonna esimeheks valiti Andrei Korobeinik, aseesimeesteks nimetati Varje Tipp ja Hillar Talvik. 

Juhatusse kuuluvad veel Marko Šorin, Vladimir Zemljannikov, Jüri Kirss, Tatjana Gussarova, Andres Kenno Õunap, Margus Must, Elton Jets, Ants Lopsik, Indrek Alekõrs ja Ardo Aasa.

Keskerakonna Pärnumaa piirkonna esindajateks erakonna volikogusse valiti Merike Tuhkanen, Sirje Nõmm, Emely Karhu, Varje Tipp, Vladimir Zemljannikov, Ants Lopsik ja Hillar Talvik. Revisjonikomisjoni koosseisu kuuluvad Peeter Kais, Liivia Enn ja Astrid Rosenberg.

Pilte saate vaadata SIIT.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela