Marek Kullamägi jätkab Ida-Virumaa piirkonna juhina

Mai 22


Jõhvis toimunud Keskerakonna Ida-Virumaa piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks tagasi Marek Kullamägi. Aseesimeesteks nimetati Eevi Paasmäe ja Alevtina Jermakova. Juhatusse kuuluvad veel Kätlin Pääro, Johannes Neiland, Vitali Sevtšenko, Aleksei Naumkin, Dmitri Lett, Vladimir Võssotski, Vladislav Lazarevitš ja Valeri Abramovitš.

Revisjonikomisjoni liikmed on Ülle Hindreus ja Helju Männi. Volikogu liikmed on Eevi Paasmäe, Tõnis Kalberg, Johannes Neiland, Aleksei Naumkin ja Vladimir Võssotski. Marek Kullamägi toonitas, et piirkonna ees on ülioluline ülesanne: valmistuda eesseisvateks Riigikogu valimisteks ja teha tõhusamat koostööd teiste piirkondadega.
 

Vaata pilte SIIT.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela