Jõgevamaa piirkonna juhina jätkab Andres Vään

Apr 16

Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna konverentsil valiti piirkonna esimeheks tagasi Andres Vään.

Juhatuse liikmeteks valiti Riho Laanes, Vello Lukk, Taavi Aas, Väino Ling, Peep Põdder, Heli Raevald, Kalev Pikver, Angela Saksing, Heiki Post, Tarmo Tomson, Aivar Altmäe ja Aivar Võime.

Erakonna volikogu liikmeteks valiti Vello Lukk, Peep Põdder, Heli Raevald, Väino Ling, Kalev Pikver, Riho Laanes ja Tarmo Tomson. Piirkonna revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Aide Rand, Terje Kiipus ja Ly Vasser.

Erakonna kongressiks esitas Andres Vään ettepaneku esitada piirkonna konverentsi poolt erakonna esimehe kandidaadiks Jüri Ratas ja juhatuse liikmekandidaadiks Taavi Aas. Piirkonna konverents toetas seda üksmeelselt.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela