Eesti Keskerakonna kongress toimub 13. augustil Tartus

Apr 10

Eesti Keskerakonna XIX kongress toimub käesoleva aasta 13. augustil Tartus Vanemuise teatrimajas. Kongressi päevakorras saab olema muu hulgas erakonna esimehe ja juhatuse liikmete valimine.

Erakonna peasekretär Andre Hanimägi sõnas, et sel korral otsustati kongress pidada Tartus, kus see oli viimati pea 20 aastat tagasi. „Kongress on erakonna suurim ja olulisim sündmus. Hea meel on jõuda ringiga enne 2023. aasta Riigikogu valimisi ülikoolilinna, et vaadata tagasi viimastele aastatele ning panna heade mõtetega paika järgmised eesmärgid ja valida need, kes need ideed ka ellu viivad,“ sõnas ta. Viimased kongressid on toimunud Tallinnas, Pärnus ja Paides. 

Esimeeste ja juhatuse liikmete kandidaadid selguvad suve jooksul, oma eelistust erakonna juhtkonna ja teiste erakonna valitavate ametite osas annab ca 800 kongressi delegaati. Lisaks valimistele antakse erakonnaliikmetele ülevaade valitsuse, riigikogu fraktsiooni, Euroopa parlamendi liikme ja erakonna volikogu ning kogude tegevustest. „Kindlasti saab olema kongressil oluline rõhk riigikogu valimisteks valmistumisel,“ rõhutas Hanimägi.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela