Keskerakonna Harjumaa piirkonna juhina jätkab Vladimir Arhipov

Apr 02

Täna toimus Eesti Keskerakonna Harjumaa piirkonna aastakoosolek, kus valiti Keskerakonna ühe suurema piirkonna esimehena jätkama Maardu linnapea Vladimir Arhipov. 


"Hindan kõrgelt Vladimiri pühendumust ja senist aktiivsust piirkonna eestvedamisel. Tema toel on Keskerakond Harjumaal oma tegevustega kindlameelselt näidanud tugevat teotahet kodukandi arengusse panustamisel ja töötanud alati selle nimel, et Keskerakond oleks üha rohkem näoga inimese poole," ütles Keskerakonna esimees Jüri Ratas.


Aseesimeesteks kinnitati Annika Vaikla, Jaanus Kalev ja Eingard Tops. Juhatusse valiti veel Jevgeni Tamme, Ilja Ban, Greta Silberg, Hannes Pikkel, Robert Antropov, Vitali Rõtšov, Oleg Tšubarov, Leho Rehemäe, Ailar Lyra, Ilja Schor, Pavel Kuusik. 


Volinikeks valiti Jaanus Kalev, Greta Silberg, Riina Läll, Annika Vaikla, Ilja Schor, Robert Antropov, Pavel Kuusik, Eingard Tops ja Jevgeni Tamme. Revisjonikomisjoni liikmeks valiti Albina Noorlind.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela